INWAR

O firmie

Co nas wyróżnia?

Podstawowymi wartościami INWAR S.A. są PROFESJONALIZM i PARTNERSTWO. Dzięki wiedzy tworzących nasz zespół specjalistów z różnych branż możemy zaspokoić indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Zapewniamy efektywną współpracę poprzez przydzielenie każdemu Klientowi Opiekuna, który usprawni komunikację między zespołami, zorganizuje zasoby potrzebne w danej sytuacji, a także dopracuje procedury umożliwiające szybkie rozwiązywanie problemów. Doświadczenie pokazuje, że jest to szybki i skuteczny sposób działania.

Polityka jakości

Działamy w oparciu o wewnętrzne procedury zgodne z Systemem Zarządzania Jakością. Naszym celem jest:

Polityka poufności

Wszelkie informacje finansowe przekazywane przez Klienta, a także dane dotyczące jego działalności gospodarczej, traktowane są przez INWAR S.A. jako poufne - zarówno w czasie trwania umowy, jak i po jej zakończeniu. Do dokumentów finansowych oraz kadrowych dostęp mają wyłącznie upoważnieni pracownicy. Powierzanie i przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie w celu realizacji zawartej umowy, w zakresie jaki jest niezbędny dla wywiązania się z jej postanowień. Dane osobowe są przetwarzane z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i poufności.

Historia

Historia INWAR S.A. sięga 1987 roku. Wówczas to rozpoczęliśmy działalność w Sieradzu, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Nasz zespół, składający się początkowo z kilku osób, liczy obecnie 38 specjalistów. Klienci INWAR reprezentują różnorodne branże, m.in. ICT, motoryzacja, nieruchomości, handel detaliczny, poligrafia, usługi projektowe. Obsługujemy kilkadziesiąt przedsiębiorstw. Cieszymy się zaufaniem wielu prestiżowych firm, cenionych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

INWAR posiada dostęp do zaawansowanych systemów analitycznych, nowoczesnego oprogramowania księgowego, a także wysokiej jakości sprzętu do archiwizacji danych. Korzystamy z technologii takich firm, jak: Microsoft, Comarch, Xerox, DELL czy HP. Nieustannie powiększamy zarówno nasz zasięg, jak i ofertę. Gwarantujemy punktualne i efektywne wykonanie zamówionych usług.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z INWAR, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tarcza - promocjainformacja - instalacja fotowoltaiczna